Конструкція металевих дверей «Корона Лева»

Конструкція металевих дверей «Корона Лева»

Конструкція металевих дверей «Корона Лева» гарантує всебічний захист завдяки сталевому каркасу, до якого приєднані інші елементи.

konstrukciya-dveri-display

1. Посилена рама (профільна труба).
2. Внутрішній контур гумового ущільнювача.
3. Проміжний теплозвукоїзоляционний шар.
4. Внутрішня обробна панель.
5. Вертикальні ребра жорсткості.
6. Наповнювач порожнини двері.
7. Кріпильний елемент I.
8. Зовнішня обробна панель.
9. Петля на опорному підшипнику.
10. Сталевий лист (від 2-5 мм).
11. Зовнішній контур гумового ущільнювача.
12. Сталевий лиштва.
13. Кріпильний елемент II.
14. Декоративний лиштва.

Почнемо з основи дверної конструкції. Коробка вхідних блоків складається з декількох елементів. Це горизонтальні і вертикальні частини, їх роблять з профільної труби. З цього матеріалу виготовлені ребра жорсткості, але про них трохи пізніше.

Сучасна конструкція металевих дверей

Сучасна конструкція у металеві двері на замовлення стала більш стійкою. Труби з профільної сталі зберігають полотно цільним і захищають його від перекосу. Такий пристрій коробки відкриває широкі можливості для додаткової комплектації. Тепер в притворі можна встановити відразу два замки або більше. Це не тільки збільшує ізностойкость. Додатковий замикаючий механізм покращує ізоляцію дверного полотна, захищає від протягів і шуму.

Посилена конструкція металевих дверей підвищує взломостойкость. Зломщикам доведеться дуже постаратися, щоб потрапити в вашу квартиру. Домкрат, електроінструмент не допоможуть.

Переходимо до каркасу. Він є основою для будь-яких дверей. Каркас виготовляють з квадратної труби з дуже товстими стінками. Зовні конструкцію обробляють сталевим листом завтовшки близько п’яти міліметрів. Обшивка може бути одне або двосторонньої. Ця характеристика впливає на кінцеву ціну виробу.

Конструкція металевих дверей не буде такою надійною без наповнювачів. Внутрішній простір найчастіше комплектують ізоляційними матеріалами, що підтримують елементами. До останніх відносять ребра жорсткості. Кількість залежить від виду дверей. Чим дорожче модель, тим їх більше.

Конструкція дверей в стандартній комплектації має одне або два вертикальних елемента. Спеціалізовані вхідні блоки оснащують горизонтальними і діагональними ребрами.

Утеплювачі і теплозберігаючі матеріали поміщають всередину конструкції. У більшості випадків вибирають пінопласт, мінеральну вату. Однак найкращим утеплювачем вважається базальтові плити. Такий матеріал ніколи не пропустить протяг, в квартирі буде тепло і спокійно.

Вхідні конструкцію металевих дверей фіксують в отворі на захоплення, спеціальні отвори в коробці. Аналогічним способом кріплять полотна, замки, ригелі, крабовий механізм. Як правило, використовують універсальні петлі з підшипниками для легкого відкривання.

Особливу увагу потрібно звернути на конструкцію замків і їх виробника. Стандартні металеві двері комплектують комбінованими механізмами. Один відкривається тільки зсередини, інший більш універсальний.