Підбір квартир в ЖК Парус Life

Підбір квартир в ЖК Парус Life

thumb_551З чого почати? Природно, першим критерієм при виборі будинку повинен стати його зовнішній вигляд. Вибір квартири в новобудові — відповідальне і складне заняття. Щоб не помилитися у виборі, необхідно врахувати кілька важливих моментів.

Розташування новобудови
 Визначте для себе, де Ви хочете жити: в центрі чи на околиці, від цього сильно залежить ціна нерухомості. Деякі люди вважають за краще жити в центрі міста, де є розвинена інфраструктура, хороша транспортна доступність, близькість до закладів розважального і ділового характеру. До того ж, мати квартиру в центрі — престижно. Квартири в центрі стоять завжди дорого. Це елітний клас новобудов, наприклад, ЖК Парус Life.

Деякі люди, навпаки, люблять тишу, спокій і самоту. Шум і штовханина великого міста не сприяють розслабленню після трудового дня. Спів птахів вранці, гарний вид з вікна — ось що приваблює. Якщо Ви бажаєте саме цього, то ЖК Парус Life для Вас.

Новобудови, розташований далеко від центру, як правило, коштують набагато дешевше.

Є і третій варіант — спальний район, наприклад мікрорайон Донська, Макаренко. Ці райони не можна назвати центром, проте вони знаходяться в межах міста, мають хорошу інфраструктуру, яка необхідна молодим сім’ям з дітьми та пенсіонерам. Тут є магазини, лікарні, дитячі садки і школи, різноманітність громадського транспорту. Квартири тут коштують не дорого, в порівнянні з центром, проте як правило дорожче, ніж на околиці. Прикладом такої новобудови є ЖК Парус Life.

 Другий за значимістю фактор, що впливає на ціну — площа житла. Необхідно визначитися, яка площа є бажаною. Новобудови економ класу пропонують малосімейки від 20 квадратних метрів, в той час як елітні апартаменти мають квадратуру від 100 кв.м. Необхідно також вирішити, скільки кімнат повинно бути в майбутній квартирі, якою має бути кухня, ванна, коридор. Багато новобудови пропонуються вільного планування, тому перш ніж вибирати квартиру, потрібно чітко уявляти, які приміщення в ній будуть і де будуть розташовуватися вікна.

Документи на квартиру
 Важливою особливістю новобудови є наявність документів та іншої інформації: чи є дозвіл на будівництво, термін здачі об’єкта в експлуатацію, дата підключення комунікацій, статус приміщення і т.д.