Чим відрізняється бізідом від звичайного бізіборда

Чим відрізняється бізідом від звичайного бізіборда

Содержание

В нашій країні бізіборди з’явилися порівняно недавно. Але перші ігрові дошки вперше побачили світ ще сто років тому і постійно трансформувалися. Сьогодні в Україні можна купити бізіборд на будь-який смак, вік дитини та бюджет. В каталогах інтернет-магазинів легко знайти розвиваючу іграшку, що задовольнить будь-які потреби.

Трансформація бізіборда

В той час, коли в Італії створили перший бізіборд, він виглядав як тренажер для дрібної моторики. Одночасно дошка мала предмети побуту, потенційно небезпечні для малюків. Сучасні моделі створені для вирішення декількох завдань: логіки, розуміння причинно-наслідкових зв’язків, посидючості, освоєння побутових навичок, можливості вивчити фігури, цифри та літери в ігровій формі. Також сьогодні пропонуються не тільки дошки, а ще й бізікуб та бізібудинок, які мають в рази більше функціональних поверхонь.

Яку іграшку вибрати?

Стандартний бізіборд відрізняється від бізідома тільки кількістю поверхонь. Бізібудинок має в кілька разів більше елементів та головоломок, але він потребує багато вільного простору в кімнаті.

Для того, щоб вибраний бізіборд максимально відповідав потребам малюка та гарно «вписався» в простір, потрібно звернути увагу на декілька параметрів.

По-перше, необхідно врахувати вікову категорію іграшки. Для малечі підійдуть яскраві дошки з предметами для знайомства зі світом, для дітей старшого віку вже потрібні більш складні головоломки.

По-друге, важливо врахувати габарити іграшки. Якщо у вас вдома є вільне місце, де буде стояти ігровий будинок, то бізідом – це чудова ідея. Але якщо простору бракує, краще придбати декілька дощок, які не займають багато місця при зберіганні.

Переваги бізідома

Безсумнівно, бізідом сподобається кожній дитині. Крім його основних завдань ця іграшка розвиває уяву, може стати територією власного простору для малюка. Побутові або навчальні елементи та головоломки розташовані на стінах та даху. Бізідом здатен надовго відволікти дитину, звільняючи час для батьків.

Що може мати бізідом?

Розглянемо приклад:

  • вікна та дверцята, які зачиняються та відчиняються за допомогою замків, шпінгалетів, ланцюжків, засувів;
  • годинник та компас;
  • шестерні;
  • котушка з нитками;
  • вимикач та розетка (імітація);
  • кишеньки з кнопками та ґудзиками;
  • замок-блискавка;
  • лабіринти-змійки;
  • світлові та звукові модулі.

Сьогодні пропонується безліч варіантів іграшок. Який бізіборд купити дитині — вирішують батьки.