Як правильно зробити вдалий подарунок мамі

Як правильно зробити вдалий подарунок мамі

Щодо цього термінового запитання: як подарувати подарунок, який буде цікавим, корисним і не забутим у задній шухляді поруч з іншими «корисними подарунками»? Навіть якщо ви не можете знайти варіант «Те саме», в нашому списку, ми хочемо поділитися з вами ключовими принципами пошуку ідеального подарунка, щоб допомогти вам знайти відповідь на це складне питання, яке потрібно знайти самому.

1) Емоції — це найважливіше. Чим яскравіше емоції подарунок, тим більше він запам’ятається. Відповідно, необхідно ознайомитися з уподобаннями мами. Потрібно згадати, які захоплення, хобі та уподобання викликають яскраві емоції у вашої  мами. Цікавим та незабутнім варіантом буде офлормлення фотостінки. Цікаві моменти життя можна повісити на стіну з допомогою прищіпки для фотографій https://100idey.com.ua/dekor-ua/prischipki-dekorativni-ua, або ж приклеїти клеєм ПВА.

5225f94b-1f88-11e7-aff7-002719b67b2b-700x700.webp

2) Чим довше ви чекаєте, тим сильніший ефект враження від подарунку. Це не завжди новий iPhone, або автомобіль. Іноді це дрібниця, яку ти дуже хочеш, але яку завжди неможливо отримати. Отже — таких речей у дівчат дуже багато, і важливо розуміти, які у них є дуже давно і які їм дуже подобаються.

3) Унікальність – запорука успіху. Жінки люблять бути особливими та неповторними. Це чудово підходить для подарунків. Подарунок своїми руками це унікальний подарунок який відразу стане улюбленим, тому є багато ідей щодо створення рукодільного подарунку:

  • Звичайно, перш за все ми рекомендуємо зробити унікальні прикраси, наприклад вдасноруч зробити браслет, сережки, чи гарно залекорувати резинки для волосся https://100idey.com.ua/osnovi-ta-instrumenti-ua/rezinki-dlja-volossja-ua. Що не кажи, а це чудовий подарунок для мами, який ідеально доповнить будь-який образ, буде носитися кожен день і завжди буде нагадувати про дітей.
  • Малюнки та фото. Кожна дівчина любить знімати важливі моменти життя і прикрашати свій дім милим, затишним декором. Наша тактика проста — ми шукаємо фото, на якому наша мама просто приголомшлива, або фотографуємо її. І ми відправимо фото або в студію друку на полотні, або в руки професійного художника, щоб він намалював цю фотографію.

3000-4742KHO-700x700.webp

  • Кардинальна зміна обстановки. Головне завдання – ввести маму в атмосферу спокою, дати їй можливість розслабленості та відстороненості від повсякденних справ. Головний принцип — розслабити душу і тіло. І не мучтеся більше буднями та рутинною роботою.
  • Набір улюблених «смаколиків». Вам не обійтися без хорошого знання уподобань вашї матусі. Але при правильному підході і грамотному підборі набору ефект гарантований. І якщо ви гарно загорнете його та прикріпите милу листівку, мама буде задоволена.
  • Одяг. Ви можете знайти гарний, жіночний халат для і зробити на ньому вишивку, додавши унікальності. На додаток до нього придбати набір рушників чи придбати цікавий посуд. Таким чином ви зробите гарний комплімент, який точно знадобиться їй в повсякденності.
  • Баночка або коробка з компліментами. Купуємо красиву коробочку, друкуємо на красивому кольоровому папері компліменти, або пишимо їх від руки. Важливо написати найщиріші привітання, сказати як сильно ви кохаєте маму та цінєте. Все це вкладаємо у баночку. В ідеалі доповнити весь цей список побажань – несподіваними подарунками, вписавши 20-30 подарунків. Наприклад, «Похід на манікюр», або «Поїздка на природу».

IMG_0580-700x700.webp